Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dąbrówka-Niwka - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna z częścią leśną w Dąbrówce-Niwce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym z wydzieloną częścią leśną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna

Żelków-Kolonia(Dąbrówka-Niwka + 5 km)

3 078 785 zł21 233 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka inwestycyjna w Żelkowie Kolonii. Polecam, na sprzedaż duża nieruchomość gruntowa o łącznej pow 21233 mkw zlokalizowana wzdłuż drogi publicznej nr 92. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mrozy

Mrozy(Dąbrówka-Niwka + 24 km)

100 000 zł2 233 m² 44,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2233 m2 ,z wydanymi warunkami zabudowy , w niewielkiej miejscowości : Mała Wieś , w gminie Mrozy. Jej numer to 391. Teren suchy , czynnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kownaciska

Kownaciska(Dąbrówka-Niwka + 18 km)

205 000 zł1 710 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usytuowana jest w miejscowości Kownaciska- gmina Suchożebry - 10km od centrum Siedlec! Posesja o powierzchni 1710m2 położona jest w otulinie lasów, pól i łąk. To gratka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Targowa

Taradajki,Siedlce(Dąbrówka-Niwka + 11 km)

904 500 zł2 010 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2010 m Siedlce, rejon ul. Targowej, sąsiedztwo salonu samochodowego mg. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2010 m , położona w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kościelna

Stoczek Łukowski(Dąbrówka-Niwka + 24 km)

323 000 zł3 230 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Stoczku Łukowskim 0,3231 ha Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,3231 ha, położoną w Stoczku Łukowskim. Działka jest dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tymianka

Tymianka(Dąbrówka-Niwka + 9 km)

130 000 zł6 900 m² 18,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka siedliskowa w miejscowości Tymianka gm. Kotuń. Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 6900 mkw. Działka położona jest w pięknej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kamieniec

Kamieniec(Dąbrówka-Niwka + 15 km)

70 560 zł1 176 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Mrozy(Dąbrówka-Niwka + 24 km)

155 000 zł700 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 700 m , która stanowi podstawę wyceny. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Mrozy w dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Topórek

Topórek(Dąbrówka-Niwka + 13 km)

520 000 zł5 150 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy działkę rolną o powierzchni 0,515 ha. Położona na przedmieściach Siedlec - dojazd samochodem do centrum miasta (6 km) ok. 6 -10 min. Działka: powierzchnia: 5150 m2 Media: w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Mazowiecka

Grodzisk(Dąbrówka-Niwka + 20 km)

85 000 zł2 300 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Grodzisk gmina Mrozy przy ul Mazowieckiej o powierzchni: 1) 737m2 po 100zł/m2 = 73700,00zł (działka nr 4/3) 2) 1563m2 po 7zł/m2 = 11300,00 zł(działka nr.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij